بسیارسفربایدکرد | بلاگ

بسیارسفربایدکرد

تعرفه تبلیغات در سایت
به یمن ورود برادرزاده عزیزم به گروه کوه نوردیمان،این هفته برنامه کوه نوردی بی نظیری داشتیم. 

چهارشنبه بعد از ظهر به سمت خرم آباد حرکت کردیم، حدود ساعت 2 بامداد روز پنج شنبه ، به شهر درود رسیدیم،مقصد دریاچه گهر بود(ghahar). ابتدای محوطه بسته به تعداد افراد مبلغی به عنوان ورودی باید پرداخت میکردیم که متوجه نشدیم،با آن همه بطری و زباله در بین راه(که البته وظیفه اش قبل از هر کس به عهده استفاده کننده است.)این مبلغ صرف کدام کار میشود.

قرار بود 2ساعت استراحت کنیم ،و ساعت 4 حرکت کنیم،بعد از رای زنی و و پرس و جو ،برنامه عوض شد و تصمیم بر این شد که تا دریاچه را شبانه کوه پیمایی کنیم و در کنار دریاچه استراحت کنیم. 

در ابتدای راه افرادی کارشان این بود که ، برای کرایه دادن الاغ هایشان ،همیشه سر راه عابران حضور داشته باشند،و الاغ ها را با هزینه های بالا کرایه دهند،دلم خیلی برای الاغ های بی زبان!سوخت که معلوم نبود ،زمان استراحت کافی در اختیارشان قرار میدهند این انسان های زورگو ؟

شب مهتاب بسیار بسیار زیبایی بود،ماه آن قدر خود نمایی میکرد که هیچ احتیاجی به نور اضافه  نداشتیم،آن قدر کوه پیمایی لذت بخشی تجربه کردیم که تمام ناملایمات روزهای گذشته به دست فراموشی سپرده شد و همه تن شور و شوق شدیم. 

البته کوه پیمایی  سبکی بود،ولی راه طولانی سپری شد،حدود ساعت 7 صبح به دریاچه زیبای گهر رسیدیم،و بعد از ساعتی گشت و گذار و دیدن دریاچه و عکس گرفتن ،تصمیم به استراحت گرفتیم.  

اما همان الاغ های زبان بسته ی بیچاره ،به قدری سر و صدا کردند که من و دو تن دیگر از خانم ها حتی یک دقیقه هم نتوانستیم بخوابیم. 

به ناچار برخاستیم،و بعد از صرف صبحانه،یکی دو ساعت فرصت گشت و گذار داشتیم و دوباره باید راهی میشدیم. 

آب دریاچه به قدری زلال بود که تمام اجزای درونش را به وضوح میشد دید،پای برهنه تا جایی که میشد در عرض دریاچه آب نوردی!کردیم و عکس های یاد بود گرفته شد و دوباره راهی راه بازگشت شدیم. 

این بار زیبایی های طبیعت را در روز روشن میدیدیم،و یک دنیا آرامش خالص از طبیعت دریافت کردیم. 

جای همه دوستان خالی 

پ.ن:سعی کردم از عکس های این سفر قرار بدم اما متاسفانه موفق نشدم،نمیدونم اشکال از اینترنته یا مشکل دیگه ای هست که عکس ها آپلود نمیشن.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 16 شهريور 1395 ساعت: 5:53